e-commerce specialista

Ahoj, já jsem Ondřej a o online marketing se zajímám prakticky od prvního pracovního kontaktu s internetem.

Po absolvování magisterského oboru Informační věda na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy jsem nejprve působil jako Product manager Software602, poté několik let na pozici online marketing specialisty Software602. V roce 2015 jsem přesedlal do agentury Sun Marketing a jako e-commerce expert jsem se 3 roky staral o výkonové kampaně pro více než 30 klientů. Nyní jsem na volné noze a primárně pomáhám s online marketingem ISIC Czech Republic.

Snažím se o dosažení výsledků dle zaměření jednotlivých kampaní – zvyšování tržeb e-shopů, získávání nových klientů nebo jiných cílů, které vedou k návratnosti investice do reklamy. Dopředu mě ženou metriky jako ROI, PNO, CPV apod. Online PPC kampaně chápu jako ekosystém a každému reklamní systému se snažím dát maximální prostor v jeho nejvýkonnější fázi v rámci stanovené strategie.

  • Metodika – STDC
  • Analýza – UX, XML feed, buying process, competitive intelligence, cenová politika
  • Povědomí -> Zájem -> Potřeba
  • Awareness -> Performance
  • Předchozí měření -> Strategie -> Media plan
  • Ověření/nastavení prostředí
  • Měření a optimalizace
  • Vyhodnocení a další optimalizace

V posledních letech se rád věnuji měření pomocí Google Tag Manager a rád se dále vzdělávám. Vedle certifikace Heureka.cz jsem také pokročile certifikovaným specialistou Google Analytics, Mergada, Facebook Blueprint, Google Ads, Google Videoreklamy, Google Mobilní inzerce, Google nákupy apod.

V případě, že potřebujete pomoci s výkonnostní online propagací vašeho eshopu, neváhejte nás kontaktovat.

Klienti: magformers.cz, nastrojezdravi.cz, hundebar.cz, nasli.cz, Software602, Setos, Le Premier, Hayashi, Fighters Inc., GTS Alive, ISIC India, ISIC UAE, ISIC Romania

Specializace: Google Ads, Sklik, Facebook Ads

ŘEKNĚTE MI VÍCE O VAŠEM PROJEKTU

"Povězte nám, s čím vám může tento specialista pomoci, je-li to v jeho silách. Brzy se vám ozveme s konkrétním řešením pro realizaci vašeho projektu."

REFERENCE

UKÁZAT VŠE