ppc specialista

Ahoj, já jsem Petr, jsem absolventem softwarového inženýrství na ČVUT s dřívějšími zkušenostmi v IBM Česká Republika, Taste Sun a Boomerang Communication, kde jsem získal cenné propojení mezi výkonnostně zaměřeným světem marketingu a světem obsahu, příběhů a sociálních sítí. Mezi mé klienty patřili například automobiloví giganti, jako jsou Volkswagen, Peugeot, Citroën, také e-shopy jako je Husky, Hasashi, hračky Pompo, dále nákupní centra, banky politici a HBO.

Víte, že díky správné strategii a cílení je možné získat i 5x vyšší výstup za stejný reklamní rozpočet? Facebook či Instagram není totiž Google a na obsahu, kreativě a cílení proklatě záleží. Cenu propagace totiž určuje zájem uživatelů, nikoliv hustota konkurence. Každá investovaná koruna do svaté trojice kreativa + obsah + cílení nám ušetří reklamní rozpočty později.

Také se starám o plynulý chod zakázek v PPC ONE, dávám dohromady strategie, a specializuji se na social media kampaně a PPC reklamu.

Specializace: Google Ads, Sklik, Facebook Ads

ŘEKNĚTE MI VÍCE O VAŠEM PROJEKTU

"Povězte nám, s čím vám může tento specialista pomoci, je-li to v jeho silách. Brzy se vám ozveme s konkrétním řešením pro realizaci vašeho projektu."

REFERENCE

UKÁZAT VŠE