S čím vám pomůžeme

Google Ads

Nejsilnější fází v zákaznickém cyklu je vyhledávání, které převyšuje i efektivitu bannerových kampaní. Pokud je vaše služba často vyhledávána, je klíčové být viditelný na první stránce výsledků vyhledávání. Je důležité maximálně využít potenciál této fáze a poté strategicky pokračovat v dalších krocích. Pro vyhledávání využíváme reklamní systémy jako je Google AdsSeznam Sklik.

Meta Ads

Meta, včetně FacebookuInstagramu, představuje cenově dostupnou reklamní platformu s rozsáhlou cílovou skupinou. Díky letům vývoje se jejich optimalizační systémy výrazně zdokonalily, což umožňuje téměř plně automatizované cílení. V důsledku toho je nyní klíčové soustředit se na kreativní aspekty a správné využití dat, které jsou zásadní pro dosažení stanovených cílů.

YouTube Ads

Pokud hledáte reklamní efekt srovnatelný s televizí, YouTube je ideální platformou. Oproti běžným videím na sociálních sítích jsou uživatelé na YouTube více soustředění a ochotnější přijímat informace. Navíc, na rozdíl od tradičních televizních reklam, YouTube nabízí možnost velmi přesného cílení, což umožňuje efektivněji oslovit vaši cílovou skupinu i na obrazovkách chytrých televizí.

Linkedin Ads

Při plánování kampaní na LinkedIn je třeba postupovat opatrně, zejména v ČR, kde jsou náklady na reklamu vyšší. Tato platforma je však mimořádně užitečná, pokud cílíte na specifické a hodnotné cílové skupiny. LinkedIn umožňuje cílení na základě různých kritérií, jako je velikost firmy podle obratu nebo počtu zaměstnanců, podle konkrétního odvětví či seniority zaměstnanců.

TikTok Ads

Přestože TikTok čelí obavám ohledně potenciálních rizik špionáže, z pohledu reklamy představuje mimořádně atraktivní platformu. Jeho situace je srovnatelná s ranými dny Facebooku, kdy byla reklama velmi levná. V současnosti je TikTok místem, kde se formují významné účty a značky. Je ideální pro etablované značky, které nyní hledají způsoby, jak oslovit a získat novou generaci zákazníků.

Analýzy a A/B testování

Google Analytics je pouze vstupní branou do světa webové analytiky. Pro odlišení produktu nebo služby od konkurence je klíčové neustále zdokonalovat prodejní stránky. K tomu přispívají nástroje jako A/B testování, Heatmapyvideo nahrávky uživatelských interakcí. Tyto metody poskytují hlubší a detailnější pohledy na uživatelské chování a celkovou zákaznickou cestu napříč vaším webem.

filip jandourek
filip jandourek
2023-11-27
Velice milý přístup a naprosto profesionální spolupráce. PPC ONE mohu doporučit.
Hana Connor
Hana Connor
2023-11-24
Díky Petrovi, Pavle a celému týmu z PPC ONE, jsou to opravdoví profíci s lidským přístupem. Mohu je jen doporučit.
Václav Kopáček
Václav Kopáček
2023-10-17
S PPC ONE to byla perfektní spolupráce s výsledky nad naše očekávání. Rychlé zahájení reklamní kampaně, s perfektním zacílením na naše potenciální zákazníky, nastavení optimálních rozpočtů na jednotlivé oblasti, které bylo po několika měsících korunováno ziskem velkých zakázek. Kampaň splnila i naše požadavky na budování povědomí o naší značce. Za celý tým Greensys s.r.o. děkujeme!
Mistři Dřeva
Mistři Dřeva
2023-10-17
Velké díky PPC ONE! Výrazně nám pomohli při rozjezdu naší společnosti. Potřebovali jsme nastavit PPC reklamu na důležitých kanálech. Sami jsme nyní schopny sledovat, jak utrácíme naše peníze, a zda nám přinášejí další konverze 👌.
Jiří Vránek
Jiří Vránek
2023-10-15
Pan Kučera z PPC ONE na mě udělal opravdu dojem, když nám rychle a efektivně pomohl vyřešit problém s Google Tag Managerem v rámci GA a to mu již začínala dovolená. Má velmi profesionální přístup.
Veronika Vavrova
Veronika Vavrova
2022-10-17
S PPC One - konkrétně s panem Kučerou - spolupracujeme již nějakou dobu. Skvělý přístup, nic není problém, se vším vždy ochotně pomůže a poradí. Za mě můžu jen vřele doporučit..
Vysočinské Nemocnice
Vysočinské Nemocnice
2022-10-17
Individuální přístup, efektivita a skvělá komunikace při nastavování a řízení našich firemních kampaní. PPC ONE a konkrétně pana Petra Kučeru můžeme určitě za naši firmu doporučit. Děkujeme za dosavadní spolupráci.
Zuzana K
Zuzana K
2022-10-13
Petr Kučera, který je zakladatel PPC ONE je naprostý profesionál a je radost s ním pracovat. V rámci projektů naší firmy s ním spolupracujeme už několik let a je naprostým potěšením, že není pouze vykonavatelem mého zadání, ale aktivně přichází s novými nápady a příležitostmi.
Lukáš Rosulek
Lukáš Rosulek
2022-07-10
Velmi zajímavá alternativa k velkým výkonnostním agenturám. Desítky kampaní za sebou. Vlastní přístup a modely k nastavení i analýze dat.
Přejít nahoru