NAŠE SLUŽBY

Nebojíme se to říct nahlas: Jde to i bez agentury! Velké týmy v openspacu totiž ještě nejsou zárukou úspěšného projektu. Online marketing je neustále v pohybu a my se můžeme díky formátu naší práce maximálně přizpůsobit. Za každou službou stojí zkušený specialista, který zaručuje zaměření na danou oblast, zároveň ale dokáže se zbytkem najatého týmu i úzce kooperovat. 

Petr Kučera

PC, CPA, KPI, RTG…zkratky nechte na nás a věnujte se analytice přímo ve svém byznysu. My se postaráme o to, aby váš online marketing dával i v tabulkách a číslech smysl. Alokujeme vám seniorního PPC specialistu, proberte společně vaše cíle a pak už jen mějte přehled díky našim pravidelným reportům. 

 

Tereza Pavlíčková

Facebook není mrtev, naopak! Čím dál víc se z něj stává prodejní a PR kanál. Seniorní content managerka Tereza vám pomůže využít jeho potenciál naplno. Má za sebou zkušenosti s obsahem pro velké i malé firmy, korporáty a startupy. Tereza se naladí se na vaši značku, připraví koncept komunikace a každý měsíc vám naservíruje výživný obsahový plán, v úzké spolupráci s grafikem.

Aneta Chroustová

Na Instagramu to žije naplno a kdo nemá účet, přichází o pozornost velké části populace. V záplavě obsahu je ale třeba umět získat stálou pozornost sjednoceným a zajímavým obsahem. Úspěšná influencerka a bloggerka Aneta má přesně takové know-how. Vyladit grid, dělat zajímavé fotky, vychytat filtry a tvořit storíčka, které nikdo nepřeskočí – to všechno Aneta dokáže i na vašem profilu.

Aneta Chroustová

Sociální sítě hrají v online marketingu prim. Tak trochu se ale zapomíná na lety prověřenou klasiku – blogové články, které jsou z dlouhodobého hlediska vyhledávání značky nedocenitelné. Editorka Tereza pro vás připraví redakční plán, který dá vašim potenciálním klientům skutečně něco, proč by si vás měli najít. 

Petr Kučera

Máme v týmu Kubu, který je schopný postavit funkční webové stránky na vlastním CMS, které budou zákazníky bavit. Stránky můžeme zajistit komplet, včetně hloubkových rozhovorů, wireframů, kvalitního copy a UX designu. Zapojit se navíc může i Tomáš se SEO optimalizací. 

 

Pokud máte jiné-další potřeby, se kterými byste potřebovali v online marketingu pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Máme kontakty na další ověřené dodavatele, kteří vám budou umět poradit. I naše parta se rozrůstá – postupně, protože si vždycky chceme být jistí, že za danou službu můžeme dát 100 % ruku do ohně. 

Veronika Vavrova
Veronika Vavrova
17/10/2022
S PPC One - konkrétně s panem Kučerou - spolupracujeme již nějakou dobu. Skvělý přístup, nic není problém, se vším vždy ochotně pomůže a poradí. Za mě můžu jen vřele doporučit..
Vysočinské Nemocnice
Vysočinské Nemocnice
17/10/2022
Individuální přístup, efektivita a skvělá komunikace při nastavování a řízení našich firemních kampaní. PPC ONE a konkrétně pana Petra Kučeru můžeme určitě za naši firmu doporučit. Děkujeme za dosavadní spolupráci.
Zuzana K
Zuzana K
13/10/2022
Petr Kučera, který je zakladatel PPC ONE je naprostý profesionál a je radost s ním pracovat. V rámci projektů naší firmy s ním spolupracujeme už několik let a je naprostým potěšením, že není pouze vykonavatelem mého zadání, ale aktivně přichází s novými nápady a příležitostmi.
Lukáš Rosulek
Lukáš Rosulek
10/07/2022
Velmi zajímavá alternativa k velkým výkonnostním agenturám. Desítky kampaní za sebou. Vlastní přístup a modely k nastavení i analýze dat.
Alica Borodovcakova
Alica Borodovcakova
04/07/2022
S Petrem z PPC One spolupracujeme již něco přes rok. Velice efektivní a aktivní komunikace. Řešíme PPC kampaně a rovněž i sociální sítě. Výborná spolupráce, doporučuji :)
Jaroslav Vašut
Jaroslav Vašut
22/02/2022
spolehlivý partner, mohu doporučit
Radoslav Kuba
Radoslav Kuba
12/02/2022
Zkrátka a dobře - NUMBER ONE.
Slavena Podloucka
Slavena Podloucka
03/02/2022
Professionals, nice people
Aleš Klemperer
Aleš Klemperer
02/02/2022
Skvělá parta, perfektní expertiza