NAŠE SLUŽBY

Nebojíme se to říct nahlas: Jde to i bez agentury! Velké týmy v openspacu totiž ještě nejsou zárukou úspěšného projektu. Online marketing je neustále v pohybu a my se můžeme díky formátu naší práce maximálně přizpůsobit. Za každou službou stojí zkušený specialista, který zaručuje zaměření na danou oblast, zároveň ale dokáže se zbytkem najatého týmu i úzce kooperovat. 

Tereza Pavlíčková

Facebook není mrtev, naopak! Čím dál víc se z něj stává prodejní a PR kanál. Seniorní content managerka Tereza vám pomůže využít jeho potenciál naplno. Má za sebou zkušenosti s obsahem pro velké i malé firmy, korporáty a startupy. Tereza se naladí se na vaši značku, připraví koncept komunikace a každý měsíc vám naservíruje výživný obsahový plán, v úzké spolupráci s grafikem.

Aneta Chroustová

Na Instagramu to žije naplno a kdo nemá účet, přichází o pozornost velké části populace. V záplavě obsahu je ale třeba umět získat stálou pozornost sjednoceným a zajímavým obsahem. Úspěšná influencerka a bloggerka Aneta má přesně takové know-how. Vyladit grid, dělat zajímavé fotky, vychytat filtry a tvořit storíčka, které nikdo nepřeskočí – to všechno Aneta dokáže i na vašem profilu.

Tereza Pavlíčková

Nemáte hodiny času denně k dobru, abyste se mohli naplno věnovat budování komunity na Instagramu tak, jako to dělají influenceři na plný úvazek? Váš profil ani tak nemusí stagnovat. Petr umí nastavit kampaně tak, aby počet vašich sledujících stabilně rostl. Dohlídne hlavně na cílení a relevanci sledujících, rozhodnutí sledovat váš profil je vždy v  rukou uživatelů. „Mrtvé duše" nechceme.

Tereza Pavlíčková

Jaký je mezi vámi vztah? Umíte vytěžit skutečnou sílu téhle sítě? Ať už chcete cílit B2C, B2B nebo se zde profilovat jako atraktivní zaměstnavatel pro potenciální uchazeče, poradíme vám, jak na to! Seniorní SMM specialistka a content managerka Tereza udělá z vašeho profilu místo, ke kterému se stojí zato připojit a být v obraze. Buďte Linked-IN.

 

Petr Kučera

PC, CPA, KPI, RTG…zkratky nechte na nás a věnujte se analytice přímo ve svém byznysu. My se postaráme o to, aby váš online marketing dával i v tabulkách a číslech smysl. Alokujeme vám seniorního PPC specialistu, proberte společně vaše cíle a pak už jen mějte přehled díky našim pravidelným reportům. 

 

Petr Kučera

Máme v týmu Kubu, který je schopný postavit funkční webové stránky na vlastním CMS, které budou zákazníky bavit. Stránky můžeme zajistit komplet, včetně hloubkových rozhovorů, wireframů, kvalitního copy a UX designu. Zapojit se navíc může i Tomáš se SEO optimalizací. 

 

Aneta Chroustová

Sociální sítě hrají v online marketingu prim. Tak trochu se ale zapomíná na lety prověřenou klasiku – blogové články, které jsou z dlouhodobého hlediska vyhledávání značky nedocenitelné. Editorka Tereza pro vás připraví redakční plán, který dá vašim potenciálním klientům skutečně něco, proč by si vás měli najít. 

Pokud máte jiné-další potřeby, se kterými byste potřebovali v online marketingu pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Máme kontakty na další ověřené dodavatele, kteří vám budou umět poradit. I naše parta se rozrůstá – postupně, protože si vždycky chceme být jistí, že za danou službu můžeme dát 100 % ruku do ohně.