NAŠE SLUŽBY

Nebojíme se to říct nahlas: Jde to i bez agentury! Velké týmy v openspacu totiž ještě nejsou zárukou úspěšného projektu. Online marketing je neustále v pohybu a my se můžeme díky formátu naší práce maximálně přizpůsobit. Za každou službou stojí zkušený specialista, který zaručuje zaměření na danou oblast, zároveň ale dokáže se zbytkem najatého týmu i úzce kooperovat. 

Petr Kučera

PC, CPA, KPI, RTG…zkratky nechte na nás a věnujte se analytice přímo ve svém byznysu. My se postaráme o to, aby váš online marketing dával i v tabulkách a číslech smysl. Alokujeme vám seniorního PPC specialistu, proberte společně vaše cíle a pak už jen mějte přehled díky našim pravidelným reportům.

Tereza Pavlíčková

Facebook není mrtev, naopak! Čím dál víc se z něj stává prodejní a PR kanál. Seniorní content managerka Tereza vám pomůže využít jeho potenciál naplno. Má za sebou zkušenosti s obsahem pro velké i malé firmy, korporáty a startupy. Tereza se naladí se na vaši značku, připraví koncept komunikace a každý měsíc vám naservíruje výživný obsahový plán, v úzké spolupráci s grafikem.

Aneta Chroustová

Na Instagramu to žije naplno a kdo nemá účet, přichází o pozornost velké části populace. V záplavě obsahu je ale třeba umět získat stálou pozornost sjednoceným a zajímavým obsahem. Úspěšná influencerka a bloggerka Aneta má přesně takové know-how. Vyladit grid, dělat zajímavé fotky, vychytat filtry a tvořit storíčka, které nikdo nepřeskočí – to všechno Aneta dokáže i na vašem profilu.

Aneta Chroustová

Sociální sítě hrají v online marketingu prim. Tak trochu se ale zapomíná na lety prověřenou klasiku – blogové články, které jsou z dlouhodobého hlediska vyhledávání značky nedocenitelné. Editorka Tereza pro vás připraví redakční plán, který dá vašim potenciálním klientům skutečně něco, proč by si vás měli najít.

Petr Kučera

Máme v týmu Kubu, který je schopný postavit funkční webové stránky na vlastním CMS, které budou zákazníky bavit. Stránky můžeme zajistit komplet, včetně hloubkových rozhovorů, wireframů, kvalitního copy a UX designu. Zapojit se navíc může i Tomáš se SEO optimalizací.

Pokud máte jiné-další potřeby, se kterými byste potřebovali v online marketingu pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Máme kontakty na další ověřené dodavatele, kteří vám budou umět poradit. I naše parta se rozrůstá – postupně, protože si vždycky chceme být jistí, že za danou službu můžeme dát 100 % ruku do ohně.

Jaroslav Vašut
Jaroslav Vašut
22/02/2022
spolehlivý partner, mohu doporučit
Radoslav Kuba
Radoslav Kuba
12/02/2022
Zkrátka a dobře - NUMBER ONE.
Slavena Podloucka
Slavena Podloucka
03/02/2022
Professionals, nice people
Aleš Klemperer
Aleš Klemperer
02/02/2022
Skvělá parta, perfektní expertiza
Adéla Vedralová
Adéla Vedralová
01/02/2022
Velmi příjemná a efektivní spolupráce, Petr z PPC ONE nám skvěle nastavil reklamy na Linkedinu, které měly moc pěkné výsledky. Děkuji a určitě spolupráci s touto firmou doporučuji 😊
Jakub Sechter
Jakub Sechter
01/02/2022
Kreativita, flexibilita a obrovské know-how.
Aleš Kuda
Aleš Kuda
01/02/2022
S firmou spolupracuji již 5 let. Oceňuji profesionální a kreativní přístup a hlavně vynikající výsledky, firmou spravovaných kampaní.
Nicola Lukovicsová
Nicola Lukovicsová
03/04/2020
Pro-klientsky orientovaný přístup, vždy velká ochota vyjít vstříc a hledat řešení v mezích daných požadavků, jak finančních, tak oborových. Všichni členové týmu, kteří spolupracovali s naším interním týmem byli velmi lidští, profesionální a profesně velmi seniorní, zodpovědní a uměli se skvěle vcítit do DNA značky a jejích potřeb.
Oliver Klamo
Oliver Klamo
30/01/2020
Skvělá spolupráce, partnerský přístup, vždy platí, na čem se domluvíme. Mohu jenom doporučit!
Lubos Bojanovsky
Lubos Bojanovsky
16/01/2020
Agentura pro mě řešila nastavení digitální komunikace projektu Klementinum. Poptali jsme několik agentur, zde jsme dostali osobní přístup a hodinová sazba jejich senior lidí byla stejná jako hodinová sazba junior/trainee ve velkých agenturách. Oceňuji, že nás přesvědčili na tento typ komunikace, ač náš původní směr měl být jiný. Nyní pokračujeme na projektu Killer a EliteNutri, zatím spokojenost.